Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2442 - Väike eesti keele žestiraamat. <br>Väike prantsuse keele žestiraamat

Väike eesti keele žestiraamat.
Väike prantsuse keele žestiraamat

2442
Eva Ingerpuu
9789985579848
2009 Ilo
1. trükk
432 lk.
140x148 mm.
Ühevärvitrükk
Raamat+CD-ROM
Hind: 19.10 €

Kaksikraamat tutvustab ühelt poolt eesti ja teiselt poolt prantsuse keeleruumis kasutatavaid käelisi žeste. 
Raamatust on kasu neile, kes soovivad oma esinemisi meeldejäävamaks ja dünaamilisemaks muuta, kuid kindlasti on see huvitav abivahend ka keeleõpetajatele ja õppijatele loomingulisemaks lähenemiseks. 
Žestiraamatu eestikeelne osa tutvustab ligi 100 käeliigutust, mis on siiski vaid osa žestidest, mida eestlased kasutavad. Mõned žestid on rahvusvahelised, mõned aga väga eestlaslikud, nagu näiteks „pöidla hoidmine”. 
Prantsuse keele žestiraamat tutvustab umbes 100 käežesti. See on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida mitmeid Prantsusmaal väga levinud kõnekeelseid väljendeid, millele on antud ka tõlked. 
Raamatu juurde kuulub kaks CD-d, mille programm võimaldab žeste tähenduse või liigutuse järgi otsida ja videopildina vaadata. Tegemist on esimese sellelaadse väljaandega Eestis.

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST