Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001267 - TEA minitaskusõnastik. Itaalia-eesti-itaalia

TEA minitaskusõnastik. Itaalia-eesti-itaalia

001267
TEA Kirjastus
9789985716922
2008 Tallinn
1. trükk
576 lk.
Kahevärvitrükk
Pehme köide
Hind: 12.70 €

Itaalia-eesti-itaalia minitaskusõnaraamatus on kokku ligi 40 000 tänapäevast sõna ja väljendit, mida igapäevakeeles kõige rohkem kasutatakse. Lisaks iga märksõna olulisematele vastetele esitatakse sõnastiku itaalia-eesti osas lühidalt grammatiline info: sõnaliik, nimisõnade puhul sugu ning vajaduse korral ebareeglipärane mitmuse vorm. Paljud sõnaartiklid sisaldavad näitelauseid, mis aitavad sõna õigesti kasutada. Suurepäraselt sobib TEA minitaskusõnastik puhke- või tööreisile kaasavõtmiseks.

Samast sarjast TEA minitaskusõnastikud:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST