Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001267 - TEA minitaskusõnastik. Itaalia-eesti-itaalia

TEA minitaskusõnastik. Itaalia-eesti-itaalia

001267
TEA Kirjastus
9789985716922
2008 Tallinn
1. trükk
576 lk.
Kahevärvitrükk
Pehme köide
Tavahind: 12.70 €
Püsikliendi soodushind: 11.45 €

Itaalia-eesti-itaalia minitaskusõnaraamatus on kokku ligi 40 000 tänapäevast sõna ja väljendit, mida igapäevakeeles kõige rohkem kasutatakse. Lisaks iga märksõna olulisematele vastetele esitatakse sõnastiku itaalia-eesti osas lühidalt grammatiline info: sõnaliik, nimisõnade puhul sugu ning vajaduse korral ebareeglipärane mitmuse vorm. Paljud sõnaartiklid sisaldavad näitelauseid, mis aitavad sõna õigesti kasutada. Suurepäraselt sobib TEA minitaskusõnastik puhke- või tööreisile kaasavõtmiseks.

Samast sarjast TEA minitaskusõnastikud:
Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
„Kodused lood“ pöörab uue lehekülje lastekirjanduses
„Kodused lood“ pöörab uue lehekülje lastekirjanduses
22.06.2016 kl 12 esitlesid Silva Tomingas ja Silvi-Aire Villo uut kuldraamatut.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST