Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001108 - Finants- ja investeerimissõnastik

Finants- ja investeerimissõnastik

001108
Chambers / TEA
9789985713983
2004 TEA
1. trükk
288 lk.
117x180 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide
Hind: 12.70 €
  • Inglise-eesti sõnastik
  • Prantsuse-eesti sõnastik
  • Eesti-inglise indeks
  • Eesti-prantsuse indeks
  • ~ 220 lk
  • ~ 10 000 märksõna ja väljendit (kokku)

Finantsvaldkond nõuab sõnakasutuse täpsust nii kõnes kui kirjas. Meie majandusruum on rahvusvaheline, mis nõuab head ja mõistetavat erialakeele tundmist finantsvaldkonnas kõigil tasandeil töötavailt inimestelt ning mõistagi õppureilt kui ka õpetajatelt. Head üldkeele sõnaraamatud annavad valiku põhiväljendeid, erialaseks suhtlemiseks sellest aga ei piisa. Asjatundlikult koostatud kolmkeelne sõnaraamat on seepärast igale spetsialistile asendamatu abimees.

Sõnastik hõlmab börsi ja investeerimise, panganduse, majandusaruandluse ja raamatupidamise sõnavara, sellele lisaks ka igapäevaste rahatehingute sõnavara. Sõnastikus on kokku umbes 10 000 märksõna ja väljendit.

Paljude muude terminite hulgast leiab näiteks uusimatena sellised nagu e-broking, on-line banking ja signature électronique, spetsiifilised nagu stakeholder pension, stockpicking, bancassurance ja fiscalité écologique ning Euroopa ühisrahaga seotud olulise terminoloogia.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST