Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007888 - Basic Estonian-English Dictionary for Learners of Estonian

Basic Estonian-English Dictionary for Learners of Estonian

007888
Kullo Vende
9789985719299
2010 TEA
1. trükk
128 lk.
110x175 mm.
Kahevärvitrükk
Pehme köide
Hind: 8.00 €

Basic Estonian-English Dictionary for Learners of Estonian
The First Thousand Estonian Words


This basic dictionary has been designed for foreign learners of Estonian at beginner level. It is assumed, however, that users are familiar enough with Estonian grammar to be able to suspect that the word they come across may be an inflected form. They should know at least the most typical Estonian inflectional endings. The main forms of inflecting words are provided in brackets: for nouns, these include the Genitive, Partitive and Illative Singular, and the Genitive and Partitive plural cases. For adjectives the comparative degree and the short superlative are also given. For verbs, the main forms include the da-infinitive, the 1st person singular in the Present and Simple Past tenses, and the Past Participles, active and passive (-nud and -tud).

The dictionary contains over 1000 most frequently used words, and/or their principal forms. The choice of words is based on two frequency dictionaries of Estonian words. This dictionary aims to provide the user with up-to-date examples showing how the language is used in everyday communication.

Eesti-inglise sõnastik algajale eesti keele õppijale
Esimesed tuhat sõna


Sõnastik on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale, kes on oma õpingutes veel päris alguses. Autor siiski eeldab, et eesti keele õppija on mõnevõrra tuttav eesti keele grammatikaga, vähemalt nii palju, et ta oskab kahtlustada, et ettejuhtub sõna võib olla käändes või pöördes. Sõnade muutevormid on toodud sõna juures sulgudes:
• nimisõnadel ainsuse omastav, osastav ja sisseütlev ning mitmuse omastav ja osastav;
• omadussõnadel võrdlusastmed koos lühikese ülivõrdega;
• tegusõnadel da-infinitiiv, lihtoleviku ja -mineviku ainsuse esimene pööre ning oleviku ja mineviku kesksõnavormid (-nud ja -tud)

Sõnastik sisaldab esimest 1000 sõna, mis on valitud sageduse alusel, ning vormiviiteid sõnade algvormile (nt oa ← uba). Sõnavaliku tegemisel on kasutatud kahte Eesti sagedussõnastikku.
Autor esitab sõnade juures hulga näited ja väljendeid, mis annavad eesti keele õppijale aimu, kuidas eesti keelt igapäevases suhtlemises kasutatakse.

Seotud tooted  

007112 - Saame tuttavaks! Estonski jazõk dlja natshinajushtshih
Tavahind: 24.90 €
Soodushind: 22.40 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST