Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001107 - Müügi- ja turundussõnastik

Müügi- ja turundussõnastik

001107
Chambers / TEA
9789985713976
2004 TEA
1. trükk
208 lk.
117x180 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide
Tavahind: 12.70 €
Lõpumüük: 1.00 €
  • Inglise-eesti sõnastik
  • Prantsuse-eesti sõnastik
  • Eesti-inglise indeks
  • Eesti-prantsuse indeks
  • ~ 7000 märksõna ja väljendit (kokku)

Sõnastik hõlmab müügi , turunduse, reklaami, suhtekorralduse, impordi-ekspordi termineid. Sõnastikus on kokku umbes 7000 märksõna ja väljendit.

Turundus on väga kiiresti arenev ja muutuv valdkond, mistõttu areneb ja täieneb ka vastav sõnavara. Sageli esineb terminite erinevat kasutamist ühe keele piires, seda suurem on segadus tõlkimisel ühest keelest teise. Ka eesti keeles on turundussõnavara alles arenemisjärgus. Asjalik ja täpne kolmkeelne sõnastik on selles olukorras asendamatu abimees.

Sõnastike märksõnade valik on silmapaistvalt asjatundlik ning lähtub tänase päeva vajadustest. Sõnavarast leiab ka uusimaid turundusvaldkondi puutuvaid termineid nagu on-line retailer, e-commerce, electronic shopping, magasin électronique, site marchand, vente en ligne.

Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST