Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001107 - Müügi- ja turundussõnastik

Müügi- ja turundussõnastik

001107
Chambers / TEA
9789985713976
2004 TEA
1. trükk
208 lk.
117x180 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide
Hind: 12.70 €
  • Inglise-eesti sõnastik
  • Prantsuse-eesti sõnastik
  • Eesti-inglise indeks
  • Eesti-prantsuse indeks
  • ~ 7000 märksõna ja väljendit (kokku)

Sõnastik hõlmab müügi , turunduse, reklaami, suhtekorralduse, impordi-ekspordi termineid. Sõnastikus on kokku umbes 7000 märksõna ja väljendit.

Turundus on väga kiiresti arenev ja muutuv valdkond, mistõttu areneb ja täieneb ka vastav sõnavara. Sageli esineb terminite erinevat kasutamist ühe keele piires, seda suurem on segadus tõlkimisel ühest keelest teise. Ka eesti keeles on turundussõnavara alles arenemisjärgus. Asjalik ja täpne kolmkeelne sõnastik on selles olukorras asendamatu abimees.

Sõnastike märksõnade valik on silmapaistvalt asjatundlik ning lähtub tänase päeva vajadustest. Sõnavarast leiab ka uusimaid turundusvaldkondi puutuvaid termineid nagu on-line retailer, e-commerce, electronic shopping, magasin électronique, site marchand, vente en ligne.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST