Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2089 - Ungari-eesti sõnastik

Ungari-eesti sõnastik

2089
Sven-Erik Soosaar
9789985578674
2007 Kirjastus Ilo
176 lk.
A6 mm.
Pehme köide
Tavahind: 4.40 €
Lõpumüük: 2.00 €

Käesolev sõnastik sisaldab umbes 8000 ungari sõna ja väljendit. Sõnastik on mõeldud eeskätt eestlastele, kes alustavad ungari keele õpinguid või kes puutuvad ungari keelega kokku oma töös või puhkusereisil Ungaris. Sõnastik hõlmab ungari kirjakeele enamkasutatava sõnavara, välja on jäetud võõrsõnad, mille kirjapilt ja tähendus eesti ja ungari keeles kokku langevad või on väga sarnased, samuti liitsõnad, mille tähendusilmneb nende komponentide tähendusest.
Sõnastiku aluseks on 2000. aastal ilmunud "Eesti-ungari sõnastik", kuid kasutatud on ka teisi varemilmunud ungari keele sõnastikke.
Sõnastikus on lühike ülevaade ungari keele grammatikast.

Logi sisse

Uudised  

Koguteose „Eesti Vabariik 100ˮ esitlus 1. detsembril New Yorgis
Koguteose „Eesti Vabariik 100ˮ esitlus 1. detsembril New Yorgis
TEA Kirjastus osales New Yorgi Eesti Maja populaarsel jõululaadal
TEA Kirjastus osales New Yorgi Eesti Maja populaarsel jõululaadal
Ilmus mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on ilmunud mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST