Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001109 - Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajale

Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajale

001109
Liisa Piiskoppel
9789985717370
2008 Tallinn
1. trükk
248 lk.
Ühevärvitrükk
Kõva köide
Tavahind: 14.65 €
Lõpumüük: 2.00 €

"Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajale" on mõeldud rakenduslike meditsiiniõppeasutuste üliõpilastele ning tervishoiusüsteemi keskastme meditsiinitöötajatele. Sõnastik on erialase inglise keele omandamise õppevahend ja meditsiinitöötaja igapäevane praktiline abivahend. „Väike inglise-eesti-vene meditsiinisõnastik tervishoiutöötajatele” sisaldab üle 3600 sõnaartikli, märksõnade valikul on lähtutud ametialase terminoloogia ja kõnekeele vajadusest. Märksõnastik sisaldab peamiselt tervishoiusüsteemi keskastme meditsiinitöötajate töösse puutuvat sõnavara.

Seotud tooted  

Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST