Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009039 - Oksa Pollock.<br>Kadunute mets

Oksa Pollock.
Kadunute mets

009039
Anne Plichota ja Cendrine Wolf
978-9949-24-121-7
05.03.2012 TEA
1. trükk
328 lk.
153 x 240 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis >>>>

„Oksa Pollocki” teine osa „Kadunute mets” on vaimustav jätk Oksa ja tema perekonna loole. Seesama põnev ja ootamatusi täis lugu liigub suure hooga edasi ning viib lugeja koos raamatu tegelastega uskumatutesse paikadesse.

Oksat tabab suur mure. Gus lihtsalt haihtub ühel hommikul. Selleks, et sõpra päästa, võtab Oksa koos kaaslastega ette teekonna paralleelmaailma, kus maagia ja hirm käivad käsikäes ning kus eluohtlikud katsumused ei säästa kedagi. Kas sõbrad suudavad hõljuvates metsades ja süngetes koobastes lootuse säilitada, võideldes ellujäämise nimel kohutavate hiigelkameeleonide ja kehadeta vaimudega?

Võluv on Oksa lugu mitmes mõttes, kuid iseäranis paelub selle inimlikkus – loo kangelased näevad ja kogevad enneolematut, ent ometi tundub see kõik nii lähedane ja käegakatsutav. Neil kõigil hirmud, lootused ning ootused, millest me selles raamatus osa saame. Nii on selles loos terve emotsioonide vikerkaar, mis meid kord meeletult jahmatab, ja siis pööraselt rõõmustab, nagu tõelised Ameerika mäed.
 

Seotud tooted  

009023 - Oksa Pollock.<br>Viimane lootus

Oksa Pollock.
Viimane lootus

Anne Plichota ja Cendrine Wolf
2011 TEA Kirjastus
Tavahind: 12.90 €
Soodushind: 11.60 €
009039K - Oksa Pollock. Viimane lootus + Kadunute mets
Tavahind: 25.80 €
Soodushind: 12.90 €
Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST