Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2315 - Dr.Frank 4 <br>Anonüümkirjad

Dr.Frank 4
Anonüümkirjad

2315
9789985579367
2008 Ilo
112 lk.
120 x 165 mm.
Pehme köide
Tavahind: 0.70 €
Soodushind: 0.60 €

Dr Franki naiskolleeg, kena noor günekoloog Sarah, avab heas kohas praksise. Õnne tumestab vaid töötu õde Pamela, kel kahtlased meessõbrad ja kes vajab abi töökoha leidmisel. Võimalus talle tööd leida avaneb Sarah uue tutvuse kaudu sümpaatse juveliiri Cristophiga. Kui aga Sarah’le hakkavad saabuma ähvarduskirjad, teevad Cristoph ja dr Frank kõik, et ähvardaja tabada.
 

Kunstnik: Tiina Alver
Logi sisse

Uudised  

Ilmus mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on ilmunud mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”.
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST