Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2060 - Keskkonnakaitse. Looduskaitse

Keskkonnakaitse. Looduskaitse

2060
Vello Keppart
9789985578506
2007 Ilo
264 lk.
160 x 240 mm.
Pehme köide
Tavahind: 17.60 €
Eripakkumine: 5.00 €

ViImase viieteistkümne-kahekümne aasta jooksul on looduskaitse põhimõtete areng olnud kiire nii Euroopas kui ka Eestis. 2004. aastal jõustunud looduskaitseseadus ja sellele toetuvad määrused vajavad tutvustamist nii tulevastele spetsialistidele, töölistele kui juhtidele. On oluline teadvustada, et teadmised looduse ja elukeskkonna kaitsest ning loodushoidlikust käitumisest on vajalikud igale inimesele.
Sellealaseid põhiteadmisi andev õpik on mõeldud eelkõige kutsekoolidele, kuid on kasutatav ka gümnaasiumides ja teistes õppeasutustes.

Seotud tooted  

2486 - Metsakasvatus

Metsakasvatus

Marje Kask
2009 Ilo
Tavahind: 9.30 €
Soodushind: 3.00 €
Logi sisse

Uudised  

Ilmus mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on ilmunud mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”.
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST