Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
mp007732 - Jänese-Juta pühadepabin. Kuulamisraamat. ALLALAADITAV mp3.

Jänese-Juta pühadepabin. Kuulamisraamat. ALLALAADITAV mp3.

mp007732
Heljo Mänd
978-9949-471-02-7
2003
Audio formaat: mp3
Tavahind: 5.05 €
Püsikliendi soodushind: 4.50 €

 TEA Kirjastuselt on sarjast Mõmmi sõbrad ilmunud Mõmmi lugemiku ja paljude teiste armastatud lasteraamatute autori Heljo Männi Jänese-Juta pühadepabin kuulamisraamatu teeb erakordseks tõsiasi, et need on sisse lugenud suurepärane jutuvestja Heljo Mänd ise. 

Raamatus tegutsevad lastele ammu tuntud Karulaane elanikud, seekord on peategelaseks energiline ja tujukavõitu Jänese-Juta ning tema asjalik ja mõtlik pojake Jänku-Janku. Tantsijakarjääri lõpetanud Jänese-Juta leiab uue meelepärase tegevuse luuletamise näol, Janku aga soovib ühelt poolt olla oma ema väike sõber, teisalt ihkab ta rohkem iseseisvust. Raamatut läbivad teemad on ema ja lapse suhted, loomingurõõm, iseenda vajalikuna tundmine, pühadeootus, ning sõprus ja vastastikune austus. 18 peatükist koosneva raamatu sisse on põimitud 14 lustakat luuletust. 

  • Audiofailid on kokkupakitud zip formaadis.
  • Faili formaat: mp3
    Faili suurus: 161mb

 

Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST