Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007777 - Keelekiik

Keelekiik

007777
Heljo Mänd
9789985715826
2007 TEA
1. trükk
64 lk.
135x250 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 5.70 €

Heljo Männi luuleraamatut, mis ilmub sarjas „TEA lasteluule varalaegas suurematele”, iseloomustab kõige paremini nimiluuletus „Keelekiik”.

Valge pilv on taevasaar
ujub taevas pilvepaar
hei hoi lähme sinna
meil on sinna kerge minna
laseme keelel liikuda
keeleotsal kiikuda.

Luuletaja liigub kujundliku kiigena kord pilvede kõrgusel, kord maamadalal nurmede ja niitude, lillede ja lindude, mutukate ja putukate keskel, andes kaunikõlalises luulekeeles edasi looduselamusi.
Luuleraamatut “Keelekiik” iseloomustavadki kirjanikule omased leidlikud luulekujundid, sügav keeletunnetus ning lähedane suhe loodusega.

Kes sa oled, võilill,
väike kollane sõõr?
Olen rohupäike,
väike maadligi lõõm.

TEA lasteraamatute sarja on võimalik soodsalt ja mugavalt ette tellida.

 

Kunstnik: Kirke Kangro
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST