Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
MJ003 - Karu ja juukselõikaja

Karu ja juukselõikaja

MJ003
August Kitzberg
2010 Tallinn
1. trükk
16 lk.
165x240 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Tavahind: 1.59 €
Soodushind: 0.20 €

MUINASJUTUKAS 3 - Karu ja juukselõikaja

Selles vihikus on kaks muinasjuttu: „Tark rätsep“ ja „Karu ja juukselõikaja“.
Esimene muinasjutt „Tark rätsep“ pajatab rätsepast, kelle kuningatütar seab katse ette koos karuga öö läbi tallis olla. Et mitte oma elu karu lõugade vahel lõpetada, tuleb rätsepal karu üle kavaldada. See tal õnnestubki. Nii saabki targast rätsepast kuningatütre kaasa.
Teine muinasjutt „Karu ja juukselõikaja“ räägib karust, kes läheb linna juukselõikajat otsima, kes tal kasuka õhemaks pügaks. Hirmuga võideldes ajavadki habemeajaja ja tema kolm õpipoissi karul kasuka maha. Rahulolev karu kingib habemeajajale tänutäheks hulga kuldraha.
Muinasjuttudele on pildid joonistanud Kaie Lilleorg.

MUINASJUTUKAS on uus raamatusari, mis toob väikestele ja suurtele lugejatele iga kuu kaks meeleolukat muinasjutuvihikut.

Samast sarjast Muinasjutukas:
Logi sisse

Uudised  

Teisipäeval, 3. aprillil korraldasid TEA Kirjastus ja Eesti Rahvusraamatukogu Eesti valitsustele ja riigimeestele pühendatud päeva.

Londoni raamatumessil esitleti teatmeteost "Republic of Estonia 100"

TEA Kirjastus PRESSITEADE 18.04.2018
TEA Kirjastus PRESSITEADE 18.04.2018
Poliitikas olemise rõõm ja valu

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST