Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009125 - Maailma rahvaste muinasjuttude kuldraamat

Maailma rahvaste muinasjuttude kuldraamat

009125
978-9949-24-274-0
21.05.2015 TEA Kirjastus
Esmatrükk
256 lk.
245 x 225 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 27.90 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Kuldraamatute sarjas ilmub esmakordselt „Maailma rahvaste muinasjuttude kuldraamat“. See toob meieni kõigi maailmajagude põnevad muinaslood aegade hämarusest kuni tänapäevani. Selles kuldraamatus on muinasjutte, muistendeid ja legende Aafrikast, Aasiast, Austraaliast, Ameerikast ning Euroopast. Neis lugudes avaneb meile maailma eri rahvaste värvikas ja fantaasiarikas mõttemaailm, mis on küll paljuski sarnane meie omaga, kuid samas ka erinev.

Mustalt mandrilt on kesksed Nigeeria, Lõuna-Aafrika ja Tansaania rahvaste muinasjutud. Kultuuriliselt erinevate hõimude rohkus ja savannide tõeliselt rikkalik loomariik oma lõvide, ninasarvikute ja elevantidega annab Aafrika rahvaste folkloorile meie jaoks müstilise sära.

Aasiast toome lugejani araabia ja india rahvaste muinaslood, samuti Hiinas, Jaapanis, Filipiinidel elavate rahvaste ja paljude teiste muinasjutud, muistendid ja legendid.

Austraalia rahvaste muinasjutumaailma ilmestavad enim aborigeenide pärimused, milles on olulisel kohal erakordse looma- ja taimeriigiga loodus ning põlisrahva uskumused ja arusaamad maailmast.

Põhja-Ameerika rahvaste muinasjuttudest on värvikaimad eskimote lood ja Kanada indiaani rahvaste muinasjutud, mida ilmestab uhke ja karm loodus. Lõuna-Ameerika muinasjuttudest on kesksel kohal maiade ja indiaanlaste iidsetest aegadest pärit muinasjutud, mida vürtsitavad nende rahvaste kombed ning vihmametsa salapärane loodus.

Euroopa rahvaste muinasjuttudest on esindatud keldi, germaani, romaani, slaavi, soome-ugri ja teiste rahvaste muinasjutud. Euroopa eri rahvaste kultuuride omapära avaneb ilmekalt ka siinses muinasjutumaailmas.

„Maailma rahvaste muinasjuttude kuldraamat“ pakub oma kultuurikirevusega tõelise lugemiselamise nii väikestele kui ka suurtele ja avardab meie kõigi silmaringi.

Samast sarjast Kuldraamatud:

Seotud tooted  

009059 - Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat

Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat

Olivia Saar (koostaja)
2014 UUS juurdetrükk
009108 - Eesti kollijuttude ja -salmide kuldraamat
Tavahind: 25.00 €
Soodushind: 22.50 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST