Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009076 - Eesti naljajuttude ja -salmide kuldraamat

Eesti naljajuttude ja -salmide kuldraamat

009076
Eve Leete (koostaja)
978-9949-24-207-8
22.11.2013 TEA
Esmatrükk
236 lk.
245 x 225 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

MÜÜDUD!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Sul on peo sees naeruseeme,
mul on jutumugul.
Mis me teeme? Mis me teeme?
Teeme naerulugu!
(Heljo Mänd)
TEA Kirjastuse kuldraamatute sarja üheteistkümnes raamat toob lugejateni teema, mis pakub huvi nii suurtele kui ka väikestele lugejatele – eesti naljajutud ja -salmid. Uues kuldraamatus on naljalugusid alates eesti rahvaluulest kuni tänapäeva autorite loominguni.
Kõigile lastele meeldib nalja teha ning lugeda-kuulata naljajutte ja -salme, olgu siis nende tegelasteks loomad või lapsed ise. Naljakaid olukordi tuleb ette ka meie igapäevaelus ning kirjanikel on jätkunud annet neid lustakaid seiku ja laste üllatavaid mõttekäike paberile panna. Eesti kirjanike fantaasia on piiritu, nad on loonud nii sõnamängulisi, humoorikad ja vaimukad luuletusi kui ka vigurlikke jutte – kõike seda saame lugeda uuest kuldraamatust.
„Eesti naljajuttude ja -salmide kuldraamatus” on neli osa:
1. „Trill, trall, kukerpall”
Ilmar Trull „Vanemaid ei ole kodus”, Ott Arder „Koer poiss ja plika”, Priit Aimla „Möllulaul”, Dagmar Normet „Pahupidi-polka”, Ira Lember „Naljalohud”, Mario Kivistik „Trallitund” jt.
2. „Ninatargad tarkninad”
Vladislav Koržets „Selges pudikeeles”, Wimberg „Mart ja seep”, Henno Käo „Kui ma leiutaja oleksin”, Uno Leies „Ott ja seljakott”, Contra „Ranitsakandja”, Andrus Kivirähk „Lõbus hommik” jt.
3. „Üks sokk võttis saapad jalast”
K. E. Sööt „Krokodill”, Helgi Muller „Hunt leidis hundiratta”, Ilmar Trull „Sõbrad teevad tempe”, Jaan Rannap „Karupoeg Kusti koogitegu”, Gunvor Rootsi „Karumamma karussell”, Heljo Mänd „Hiire hüppamine”, Ott Arder „Eesli jõulupuu” jt.
4. „Viskaks õige villast”
Jaan Kaplinski „Siret siret siterkuuti”, Hando Runnel „Pirukalaul”, Henno Käo „Äiupank” ja „Paneks õige pada”, Astrid Reinla „Laul söömisest”, Merca „Pidu köögis”, Jaanus Vaiksoo „Karneval”, Andrus Kivirähk „Mereröövel lusikas”, Paul-Eerik Rummo „Päris- ja välismaalane”, Wimberg „Tööpõlgur ja kuukulgur”, Heljo Mänd „Sõnaväänaja”, Valeria Ränik „Kodukas ja kodukass”, Ira Lember „Tatraveskid”, Milvi Panga „Soolane unenägu” jt.
„Eesti naljajuttude ja -salmide kuldraamatule” on pildid joonistanud Valdek Alber, Karel Korp, Elina Sildre ja Silvi Väljal.
„Eesti naljajuttude ja -salmide kuldraamat” on täis nalja ja naeru, lusti ja lõbu, rõõmu ja vallatust, aga ka kavalust, ulakust, väikesi äpardusi ja üleannetust.
Lustakat lugemist!
 

 

 

Samast sarjast Kuldraamatud:

Seotud tooted  

009059 - Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat

Eesti unejuttude ja -salmide kuldraamat

Olivia Saar (koostaja)
2014 UUS juurdetrükk
009069 - Eesti loomajuttude ja -salmide kuldraamat

Eesti loomajuttude ja -salmide kuldraamat

Eve Leete (koostaja)
21.06.2013 TEA
009108 - Eesti kollijuttude ja -salmide kuldraamat
Tavahind: 25.00 €
Soodushind: 22.50 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST