Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009120 - Käsitööraamat lastele. Džungli- ja safariloomad

Käsitööraamat lastele. Džungli- ja safariloomad

009120
Gillian Chapman
978-9949-17-314-3
5.12.2014 TEA
Esmatrükk
96 lk.
212 x 285 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 17.90 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Meeleolukas ja värvirikas käsitööraamat õpetab valmistama kodustest ja käepärastest vahenditest vahvaid ja lustakaid loomi, kes elavad džunglis ja savannis. Raamat tõstab ühtlasi esile need loomad, keda safaridel kohata võib.

Raamat on mõeldud eri vanuses lastele, väiksemaid abistab ema, isa või õpetaja, suuremad saavad oma käsitööoskust arendada iseseisvalt, sest joonised ja tööjuhised on ülevaatlikud ja lihtsad. Loomade valmistamist hõlbustab see, et raamatu lõpust leiab käsitööhuviline lõikelehed. Fantaasiarikas „Käsitööraamat lastele“ sobib suurepäraselt ka kingituseks.

Käsitööraamatu juurde on võimalik eraldi osta 2 atraktiivselt postrit – „Džungliloomad“ ja „Safariloomad“. Postritel kujutatakse loomi väga looduslähedaselt ja iga looma juures on teda kujukalt iseloomustav lühike kirjeldus, et lapsed oma teadmisi laiendaks. Postrid sobivad nii koju kui ka lasteasutusse.
 

Seotud tooted  

009122 - Safariloomad. Poster

Safariloomad. Poster

5.12.2014 TEA
Tavahind: 3.50 €
Soodushind: 3.15 €
009121 - Džungliloomad. Poster

Džungliloomad. Poster

5.12.2014 TEA
Tavahind: 3.50 €
Soodushind: 3.15 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST