Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2663 - Suur talve- ja jõuluaja käsitööraamat lastele

Suur talve- ja jõuluaja käsitööraamat lastele

2663
Autorite kollektiiv
978-9949-17-145-3
12.11.2013 TEA
Esmatrükk
160 lk.
210 x 285 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 22.90 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Suur talve- ja jõuluaja käsitööraamat lastele” aitab sisustada pikki talveõhtuid huvitavate tegevustega ja valmistuda jõuludeks. Lapsed meisterdavad alati suurima rõõmuga – nii üksi kui ka isa-ema või õpetaja juhendamisel. On ju vahva ise jõulukaunistusi teha, kuuske ehtida, jõululauale midagi maitsvat valmistada, omatehtud advendikalendrist pisikesi üllatusi oodata ning sõpru isetehtud kingitustega rõõmustada!

„Suures talve- ja jõuluaja käsitööraamatus lastele” on ligi 100 toredat ideed, kuidas kogu perega jõuluaega veelgi meeleolukamaks ja jõuluhõngulisemaks muuta.

Raamatust leiab:
• palju toredaid
kodukaunistusideid,
• juhendeid jõulukinkide
meisterdamiseks,
• retsepte maitsvate kingituste
ja söödavate kuuseehete
valmistamiseks.

Raamatus õpetatakse küpsetama erinevaid piparkooke, tegema suus sulavaid inglikomme, kuivatama õuna-, sidruni- ja apelsiniviile ning nendest jõulukuusele kaunistusi tegema, valmistama talvist jäätist ja jõulubanaane. „Suur talve- ja jõuluaja käsitööraamat lastele” annab ideid, kuidas teha erinevates tehnikates küünlaid, kingikarpe, jõulukaarte, küünlahoidjaid, advendikalendreid ja palju muud põnevat.

Vahvat ja meeleolukat meisterdamist!

 

Samast sarjast Suur käsitööraamat:

Seotud tooted  

2652 - Suur nukuriiete raamat

Suur nukuriiete raamat

Liia Tammes
05.12.2012 TEA
Tavahind: 24.90 €
Soodushind: 12.45 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST