Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009055 - Aarded + CD-ROM. Kaotatud ja leitud varandused.<br>Kaasas arvutimängud

Aarded + CD-ROM. Kaotatud ja leitud varandused.
Kaasas arvutimängud

009055
Glenn Murphy
978-9949-24-139-2
05.10.2012 TEA
1. trükk
64 lk.
240 x 275 mm.
Kõva köide
Hind: 22.90 €

Sama toode teises formaadis: 

Kolm päkapikku

„Teadmiste” sarja aareteraamat viib põnevale avastusretkele kaotatud ja leitud varanduste maailma. Mis sai koos Titanicuga põhja läinud asjadest? Kuidas suured kulla- ja vääriskivilastid meresügavusest üles tuuakse? Kuidas saab otsida maapõue peidetud aardeid? Samuti saad lugeda tuntud aardeküttidest ja kurikuulsatest piraatidest, Tutanhamoni hauakambri avastamisest ja El Dorado müsteeriumist.

Raamatuga on kaasas interaktiivne arvutimäng, millega saab testida oma teadmisi ja oskusi. Sihile jõudmiseks tuleb läbida seitse taset ja seejärel avaneb varakambri uks. Ülesannete lahendamise ja küsimuste vastamise teevad huvitavamaks visuaalselt efektsed taustapildid ja põnevad helid.

„Teadmised” on uuenduslik sari, mille leidlik lähenemisviis pakub haaravat, virgutavat õppimiskogemust. Avardame oma teadmisi!

Samast sarjast Teadmised:

Seotud tooted  

009071 - Ajaloo fantastiline maailm

Ajaloo fantastiline maailm

Miles Kelly
11.06.2013 TEA
009054 - Puud+CD-ROM. Seemnest võimsa metsani.<br>Kaasas arvutimängud
Tavahind: 22.90 €
Soodushind: 20.60 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST