Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009211 - SÕJAKUNST. Maailma kuulsaim juhtimise strateegia käsiraamat

SÕJAKUNST. Maailma kuulsaim juhtimise strateegia käsiraamat

009211
SUN ZI
978-9949-17-355-6
01.11.2016 TEA
Esmatrükk
128 lk.
210 x 255 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 25.00 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Juba 2500 aastat edu toonud ühtviisi sõjanduses, äris, spordis, poliitikas.

 „Olgu teie plaanid tumedad ja läbitungimatud kui öö, aga kui asute liikvele,siis tabage pikselöögina”

Paindlik strateegia, kiire mõtlemine ja vastase kavatsuste mõistmine on alati olnud edu saavutamisel otsustava tähtsusega. Nii on Sun Zi „Sõjakunsti” 2500 aastat tagasi kirja pandud nõuanded suurepäraselt asjakohased ka tänapäeval. Soovid saavutada edu äri, poliitika, spordi vallas? Sun Zi õpetused katavad edu saavutamise kõiki aspekte. Alates strateegiast ja taktikast kuni alluvate kohtlemise ja salakuulajate kasutamiseni on tema õpetused nutikad ja läbi aegade püsivad.

„Sõjakunst” on maailma üks vanimaid ja kuulsaimaid sõjateaduse alaseid kirjutisi, see käsitleb põhjalikult sõjapidamise ja strateegia erinevaid aspekte.

„Sõjakunsti” autoriks oli 6. sajandil eKr Vana-Hiinas Wu kuningriigis elanud sõjaväelane ja filosoof Sun Zi (Sun Tzu). Tolleaegne Wu kuningas võttis Sun Zi oma väejuhiks, ja sõjaliste vallutuste abil muutus Wu Hiina ajaloo üheks võimsaimaks riigiks.

„Sõjakunstis” esitatud õpetusi ja nõuandeid on järginud paljud maailma võimekad väejuhid, teiste hulgas Napoléon Bonaparte, Bernard Montgomery, Douglas MacArthur.

„Sõjakunst” on üks enimmüüdud juhtimisalaseid käsiraamatuid, mida kasutavad oma töös ühtviisi nii ärijuhid, poliitikud, diplomaadid, sõjaväelased kui ka sportlased.

„Tark sõdija surub vaenlasele peale oma tahte, aga ei lase endale vaenlase tahet peale suruda.”

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST