Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009109 - Salavat Julajev.<br>Eesti mäletab

Salavat Julajev.
Eesti mäletab

009109
Koostaja: Fljuza Hairullina
978-9949-17-307-5
06.06.2014 TEA
Esmatrükk
204 lk.
168 x 235 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 11.90 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>


Tallinna Baškiiri Kultuuriühendus Agizeli eestvedamisel koostatud kakskeelne raamat on pühendatud Salavat Julajevi 260. sünniaastapäevale. Tutvustatakse Baškiiri rahvuskangelase elukäiku, sh tema vangistusperioodi Paldiskis, ja luuleloomingut. Eestikeelne luule on Andres Ehini ja Ly Seppeli tõlkes. Raamatus on ära toodud M. Karimi näidend „Salavat”. Viimane peatükk võtab kokku kultuuriühenduse tegevuse Salavati mälestuse jäädvustamisel Eestis, baškiiri ja eesti rahvaste kultuurisidemete arendamise.

Книга издана по инициативе Таллинского башкирского культурного общества «Агидель» и посвящается 260-летию Салавата Юлаева. Книга рассказывает о башкирском национальном герое, здесь его биография, его стихи, исторические материалы о его ссылке в Балтийслий Порт и богатый фотоматериал о мероприятиях, посвященных Салавату Юлаеву. Его поэтическое и историческое наследие является связующим звеном поколений.
 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST