Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2627 - Sümbolite uus salakeel. <br>Illustreeritud teejuht sümbolite maailma sügavustesse

Sümbolite uus salakeel.
Illustreeritud teejuht sümbolite maailma sügavustesse

2627
978-9949-24-063-0
2011 TEA
1. trükk
192 lk.
215 x 248 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 26.90 €

Vaata ja lehitse raamatu sisu veebis >>>>

Rohkete illustratsioonidega varustatud raamat heidab pilgu sümbolite ja sümbolisüsteemide maailma, keskendudes erinevates kultuurides enim kasutatud kujundeile, mille sisu avamine paljastab nende sügavamaid tähendusi.

Sissejuhatus heidab valgust sümbolite kultuurilistele ja psühholoogilistele selgitustele – sealhulgas Jungi kollektiivse alateadvuse ideele. Raamatu põhiosas leiavad teemade kaupa käsitlemist rohkem kui 500 sümbolit – elementaarsest kosmilisest sümbolismist inimkätega loodud objektide ja struktuurideni.

Sümbolite kaudu tutvustatakse lugejale maailma kõige ilusamaid ja intrigeerivamaid kunstilisi, artefaktilisi ja arhitektuurilisi mõtteviise.​

Seotud tooted  

2650 - Astroloogia salakeel.<br>Illustreeritud teejuht astroloogia sügavustesse
Tavahind: 26.90 €
Soodushind: 24.20 €
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST