Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009192 - Julget lendu! 100 mõttetera teele kaasa

Julget lendu! 100 mõttetera teele kaasa

009192
978-9949-24-362-4
25.03.2017 TEA
Esmatrükk
120 lk.
120 x 200 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide
Tavahind: 13.50 €
Püsikliendi soodushind: 12.15 €

Valimikus „Julget lendu! 100 mõttetera teele kaasa” jagavad oma elutarkust maailma suured mõtlejad – filosoofid ja psühholoogid, kirjanikud, kunstnikud ja muusikud, ettevõtjad, poliitikud ja eduteoreetikud.
Valimikus toodud sententsite autorite hulgas on George Bernard Shaw, Benjamin Franklin, Dale Carnegie, Abraham Lincoln, Francis Bacon, Napoleon Hill, Johann Wolfgang von Goethe, Theodore Roosevelt, Winston Churchill, Henry Ford ja paljud teised.
Suurmeeste mõttetarkused juhatavad lugeja inimelu olulistesse valdkondadesse – väärtustama teadmisi ja kogemusi, arutlema aususe, õigluse ja sihikindluse üle, tunnetama headuse, armastuse, usalduse ja sõpruse tähtsust. Nad toovad esile peamise, mis avab igale inimesele õnne ja edu tee.
Stiilselt kujundatud mõttetarkuste raamat on kaunis kingitus!
Mõnusat mõtisklemist!
 

Samast sarjast 100 mõttetera:
Logi sisse

Uudised  

Ilmus mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on ilmunud mahukas teatmeteos „Eesti Vabariik 100”.
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
Müügivõidu võttis kingitus vabariigi sünnipäevaks
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!
TOURESTi külastajate vahel toimus lisaloosimine!

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST