Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009259 - VÄIKE JÄNKU. PÄEV

VÄIKE JÄNKU. PÄEV

009259
9789949173891
21.02.2018 TEA
Esmatrükk
12 + kleepsud lk.
225 x 225 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Hind: 2.99 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Väikese lapse jaoks on päev väga tähtis asi, iga tema päev on täidetud uute asjade avastamisega. Aga on ka selliseid asju, mida laps teeb iga päev.
Raamatus pakutakse huvitavaid ülesandeid, et lihtsustada lapsel igapäevaste tegevuste tundmaõppimist ja nendega harjumist. Mängulise tegevuse kaudu selgitatakse lapsele, et igal päeval süüakse, puhastatakse hambaid, pestakse ennast, mängitakse jne. Värvides ja kleepides arendab laps oma peenmotoorikat, tähelepanu ja mälu. Tegevust suunavad igal leheküljel antud juhised.

​Hoiatus! Ei sobi alla
3-aastastele lastele.
Sisaldab väikesi osi.
Kasutada vanemate juuresolekul
.

Samast sarjast Lapse oma kleepsuraamatud:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST