Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007737K2 - Kukeaabitsa komplekt lasteaialastele (3-5a)

Kukeaabitsa komplekt lasteaialastele (3-5a)

007737K2
25.05.2018 Tallinn
Neljavärvitrükk
Komplekt
Hind: 32.70 €

 

Komplekti kuuluvad:

Kukeaabits.

Kukeaabitsas on selgesti eristatud lapse enese lugemise osa ning õpetaja ja lapsevanema osa (ettelugemine, tööülesanded). Uute häälikute õppimise hõlbustamiseks on täis-, kaas- ja sulghäälikud eristatud värvustega. Silbitamise abil lugemine ja silbitamismängud abistavad ning kiirendavad õppimist.
Lugemaõppimise käigus õpib laps Kukeaabitsaga selgeks ka 10 piires liitmise ja lahutamise, värvuste eristamise, esimesed liiklusmärgid ja palju muud.
Kukeaabitsa lõpus olev viimane osa mõeldud õpetajale ja lapsevanemale. Selles antakse täpne metoodiline juhend aabitsaga töötamiseks.
Kukeaabitsa mitmekesised loovülesanded ja fantaasiarikkad ning humoorikad illustratsioonid arendavad lapse mõttemaailma ja suurendavad tema loovust.

Kukeaabitsa kirjavihik.

Kukeaabitsa kirjavihik on kirjatehnika õpetamiseks lastele alates 3. eluaastast.
Kukeaabitsa kirjavihik on koostatud selliselt, et sellega saavad kirjutamise õppimist alustada erinevas vanuses ja erinevate eeloskustega lapsed.
Kukeaabitsa kirjavihiku selge ülesehitus aitab kaasa kindlate õpivõtete kujunemisele ja harjumuse tekkimisele iga uue tähe või numbri kirjutamisel. See võimaldab lapsevanemal või kasvatajal ka mitmes vanuses lastega töötada, sest neid on kerge juhendada ja sobivate ülesannete juurde juhatada. Kirjavihiku lõpus on eraldi metoodiline osa, milles antakse soovitusi ja näpunäiteid kirjavihikuga töötamiseks.
Kukeaabitsa kirjavihiku on 4 postkaarti, millega lapsele saab õpetada kaardi kirjutamist ja selle psostitamist.

Kukeaabitsa numbrivihik.

Kukeaabitsa numbrivihik annab lapsele ettekujutuse arvust ja numbrist, tutvustab arvude moodustamist, annab ettekujutuse hulga, arvude ja numbrite omavahelistest seostest, õpetab arve võrdlema, kümne piires liitma ja lahutama.
Vihikuga õpetatakse laps numbreid kirjutama ja tehteid tegema. Lapsele antakse esmane ettekujutus rahast jpm.
Numbrivihik moodustab ühtse terviku koos Kukeaabitsa, Kukeaabitsa kirjavihiku ja Kukeaabitsa töövihikuga.
Kukeaabitsa numbrivihik on iga koolieeliku esimene tõeline pähkel.

Kukeaabitsa joonistamisvihik.

„Kukeaabitsa joonistamisvihik” on mõeldud joonistama õppimise alustamiseks kõigile neile, kellel pliiats juba sõrmede vahel püsib ja soov midagi kujutada on suurem kui joonistamisoskus. Neile, kellel joonistamise põhitõed selged, annab see vihik võimaluse kujutada asju teistmoodi, kui nad seda siiani on teinud. „Kukeaabitsa joonistamisvihikus” on esimesed leheküljed joonte tõmbamise harjutamiseks, järgmistel lehekülgedel on näidatud, et jooni ja ovaale kombineerides on võimalik kujutada peaaegu kõiki elavaid ja elutuid objekte. Joonistamisvihikus on jõukohaseid ülesandeid erinevate oskustega lastele. Ülesandeid ei pea täitma järjest, vaid seda võib teha laste võimetest, huvidest, tähtpäevadest jms. lähtudes. 

 

 

Seotud tooted  

007538 - Kukeaabitsa liiklusvihik

Kukeaabitsa liiklusvihik

Inga Sõelsepp
10.10.2013 TEA
Hind: 5.90 €
007794 - Kukeaabitsa loodusvihik

Kukeaabitsa loodusvihik

Inge Timoštšuk
10.10.2013 TEA
Hind: 5.90 €
007786 - Kukeaabitsa joonistamisvihik

Kukeaabitsa joonistamisvihik

Kaja Kiidron
16.10.2013 TEA
Hind: 5.90 €
007737 - Kukeaabits

Kukeaabits

Gita Andersone, Anne Uusen
31.05.2018 TEA
Hind: 15.00 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST