Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007615K - Komplekt:<br>1. Maailma maade kogupereentsüklopeedia<br>2. Maailma pealinnade kogupereentsüklopeedia

Komplekt:
1. Maailma maade kogupereentsüklopeedia
2. Maailma pealinnade kogupereentsüklopeedia

007615K
TEA Kirjastus
30.11.2016 TEA
2. trükk
272+240 lk.
205x260 mm.
Neljavärvitrükk
Komplekt

Kogupere entsüklopeediate sarja „TEA & TUNNE MAAILMA!” avaraamatu „Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ esmatrükk ilmus 18.12.2015!
Bestseller 2015!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ on uue originaalsarja „TEA & TUNNE MAAILMA!“ avaraamat. Raamatu on koostanud TEA Kirjastuse entsüklopeedia toimetus. 
„Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ annab kõigist riikidest lühikese ja põneva ülevaate. Raamatut illustreerivad üle 2000 foto, kaardi, skeemi ja joonise. Nii olulistele kui ka vähetuntud ja üllatavatele, kuid teadmist väärivatele faktidele on eraldi rubriikides (nt „Kas sa tead?“ või „Uskumatu!“) osundatud.
„Maailma maade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD" loob igaühele võimaluse kontrollida ja laiendada oma teadmisi meid ümbritsevast maailmast läbi MÄLUMÄNGUDE. Raamat võimaldab lugejatel kergesti ka ise oma perele ja sõpradele toredaid ja harivaid viktoriine koostada.
 

Kas teate, millisel riigil puudub pealinn?
Kas teate, milline maailma saareriik on ainult veidi suurem kui meie Kihnu saar?
Kas teate, kus vändati maailma esimene täispikk mängufilm?
Kas teate, kus asub maailma suurima ekraaniga kino?
Kas teate, millise riigi lipp ei ole ei ristküliku- ega ruudukujuline?


Kogupere entsüklopeediate sarja „TEA & TUNNE MAAILMA!” teise raamatu „Maailma pealinnade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ esmatrükk ilmus 21.04.2016!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Maailma pealinnade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ on uue, juba populaarseks saanud originaalsarja „TEA & TUNNE MAAILMA!“ teine raamat. Raamat pärineb TEA Kirjastuse entsüklopeediatoimetuselt ja ilmub esmatrükina. 
„Maailma pealinnade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD“ annab maailma kõigist pealinnadest lisaks põhiandmetele põneva, illustreeritud ülevaate. Raamatust leiab 1500 fotot, kaarti, skeemi ja joonist, mis pealinnadega tutvumise lihtsaks ja meeldejäävaks teevad. 
Nii olulistele kui ka vähetuntud ja üllatavatele, kuid teadmist väärivatele faktidele on eraldi rubriikides (nt „Kas sa tead?“ või „Uskumatu!“) osundatud.

 „Maailma pealinnade kogupereentsüklopeedia + MÄLUMÄNGUD" loob igaühele võimaluse kontrollida ja laiendada oma teadmisi meid ümbritsevast maailmast läbi MÄLUMÄNGUDE. Raamat võimaldab lugejatel kergesti ka ise oma perele ja sõpradele toredaid ja harivaid viktoriine koostada.
Kas teate, millises pealinnas asub maailma vanim metroo?
Kas teate, milline pealinn on rahvaarvult suurim ja kui palju inimesi seal elab? 
Kas teate, kui palju inimesi elab maailma kõige väiksemas pealinnas?
Kas teate, millise Aafrika pealinna järgi tuntakse Lõuna-Ameerikas toimuvat autorallit?
Kas teate, millises pealinnas peeti tänapäeva esimesed olümpiamängud?

Neile ja paljudele teistele küsimustele leiate vastuse „Maailma pealinnade kogupereentsüklopeediast”. Entsüklopeedia lõpust leiab huviline tabeleid pealinnade võrdlusandmetega ja palju muud põnevat


 

Samast sarjast TEA&TUNNE MAAILMA!:
Logi sisse

Uudised  

PRESSITEADE                                                                               Laiendame oma teadmisi ookeanidest
Täna toimus „Maailma ookeanide entsüklopeediaˮ esmaesitlus Eesti Loodusmuuseumis Tallinnas, Lai tn 29a.

Teisipäeval, 3. aprillil korraldasid TEA Kirjastus ja Eesti Rahvusraamatukogu Eesti valitsustele ja riigimeestele pühendatud päeva.

Londoni raamatumessil esitleti teatmeteost "Republic of Estonia 100"

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST