Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007639 - REPUBLIC of ESTONIA 100. People. History. Culture

REPUBLIC of ESTONIA 100. People. History. Culture

007639
Autorite kollektiiv. Koostanud: TEA entsüklopeedia toimetus
9789949244010
09.04.2018 TEA Kirjastus
Esmatrükk
200 lk.
210x270 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 35.00 €

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

"REPUBLIC of ESTONIA 100"on ingliskeelne koguteos, kuhu on koondatud kõik oluline, mis iseloomustab Eesti Vabariiki.
Teos põhineb suuresti eestikeelsel koguteosel „Eesti Vabariik 100“, kuid on suunatud välismaalastele ning neile eestimaalastele, kelle emakeel ei ole eesti keel. Tegemist on 200-leheküljelise entsüklopeedilise teatmeteosega, mis on rohkelt ja värvirikkalt illustreeritud ning pidulikus, Eesti Vabariigi juubeliks sobivas köites. Raamat annab hea ülevaate Eestist kui riigist, meie omariikluse ajaloost, rahvastikust, loodusest, majandusest ning kultuurist. Eraldi on esile tõstetud nähtusi, mis on meile ainuomased või silmapaistvad (nt meie laulu- ja tantsupeod, rikkalik loodus).
"REPUBLIC of ESTONIA 100" on raamat, mis sobib oma teaberohkuse ja atraktiivsusega nii igapäevaseks kasutuseks kui ka kingiks. Lisaks eraisikutele on see raamat suurepärane kingitus nii saatkondadele ja välisesindustele, välismaistele riigitegelastele ja riigiasutustele kui ka koostööpartneritele ja sõpradele raja tagant. Raamat on väärikaks kingiks väliseestlastele ning nende kodakondsetele, siin leiab käsitlemist ka see, mis okupatsioonide perioodil eksiilis toimunud.

Teose "REPUBLIC of ESTONIA 100" on koostanud TEA entsüklopeedia toimetus. Teos ilmub esmatrükis ja on pühendatud Eesti Vabariigi juubelile.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST