Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
VK_007516 - Teadur.ee - Koolientsüklopeedia.<br>Aastane kasutuskaart

Teadur.ee - Koolientsüklopeedia.
Aastane kasutuskaart

VK_007516
2010 TEA
Hind: 25.00 €

 Ainus eestikeelne põhi- ja keskkooli      õpilastele mõeldud e-entsüklopeedia

 

 

 

Teadur.ee on mõeldud eelkõige põhikooliõpilastele, kuid ta on hea abimees ka gümnaasiumi nooremas astmes. Veebientsüklopeedia põhineb Hispaania kirjastuse Everest lasteentsüklopeedial, Eestit käsitleva ja Eesti jaoks olulise algupärase materjaliga on teda täiendanud ligi veerandsada siinset spetsialisti. Entsüklopeediasse lisab toimetus pidevalt artikleid, pilte ja multimeediamaterjali.

Veebilehekülge teadur.ee saavad täiendada ka kasutajad ise. Entsüklopeediasse artikleid kirjutades saavad õpilased võimaluse sel alal kätt proovida ning oma oskuste kohta teatmeteose kogenud koostajatelt kiiret ja asjalikku tagasisidet saada. Enne avaldamist läbivad kõik kasutajate poolt toimetusele saadetud artiklid põhjaliku kontrolli.

Teadurist leiad:

 

  • Rohkem kui 6000 fotot ja muud illustratsiooni.
  • Enam kui 350 detailirohket kaarti nii Eesti kui ka terve maailma kohta.
  • Põhjalikud teemakaardid.
  • Graafikud, tabelid ja diagrammid.
  • Heliklipid, animatsioonid ja panoraamid.
  • Viited täiendavat teavet sisaldavatele Interneti-lehekülgedele.

Teadurisse pääsed aadressilt: www.teadur.ee

Head avastamisrõõmu!

 

Teadur.ee on 2007.–2008. aastal ilmunud „TEA laste- ja noorte e-entsüklopeediast” välja kasvanud veebilehekülg, mille kõige mahukama osa moodustab laiaulatuslik interaktiivne veebientsüklopeedia.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST