Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
mp007736 - Leelo Leevikese jõulukalender Kuulamisraamat ALLALAADITAV

Leelo Leevikese jõulukalender Kuulamisraamat ALLALAADITAV

mp007736
Heljo Mänd
978-9949-471-03-4
2005 TEA
Audio formaat: mp3
Hind: 3.75 €

Selles raamatus kohtame kõiki lastele juba varem tuttavaid Karulaane elanikke: mõmmide peret, Rebase-Rihot, Jänese-Jutat ning paljusid teisi. Uue raamatu peategelaseks tõuseb aga tubli jõululind Leelo Leevike, kes tahab kogu metsas jõulumeeleolu luua.

“Leelo Leevikese jõulukalendris” esitatakse südamliku raamjutustuse sees 26 jõulu- või talveluuletust: üks luuletus igas 24 jõuluootuse päevas, pluss algus- ja lõpuluuletused. Luuletusi on nii tõsimeelseid kui ka lustakaid, nii et meelepäraseid salme jõuluvanale esitamiseks peaks siit leidma iga laps ja täiskasvanugi.

“Leelo Leevikese jõulukalendris” leidub nii Heljo Männi juba klassikaks muutunud lasteluulet (näiteks “Pääsukese näärid”) kui ka suur hulk täiesti uusi, varem avaldamata luuletusi.

Lastele pakuvad palju uurimis- ja avastamisrõõmu ka kunstnik Epp Marguste armsad ja detailirohked illustratsioonid. Sama kunstniku pildid on kaunistanud ka varem ilmunud menuraamatuid “Mõmmi lugemik” ja “Jänese-Juta pühadepabin”. Raamat sobib kõige enam 4–10- aastastele lastele.

“Leelo Leevikese jõulukalender” on saadaval ka kuulamisraamatuna CD-l. Lugusid ja luuletusi loeb autor Heljo Mänd.


Kuulamisraamat:

  • Audiofailid on kokkupakitud zip formaadis.
  • Faili formaat: mp3
  • Faili suurus: 62mb
  • Kestus: 1 tund ja 2 minutit
Kunstnik: Epp Marguste

Seotud tooted  

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST