Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
mp007732 - Jänese-Juta pühadepabin. Kuulamisraamat. ALLALAADITAV mp3.

Jänese-Juta pühadepabin. Kuulamisraamat. ALLALAADITAV mp3.

mp007732
Heljo Mänd
978-9949-471-02-7
2003
Audio formaat: mp3
Hind: 5.05 €

 TEA Kirjastuselt on sarjast Mõmmi sõbrad ilmunud Mõmmi lugemiku ja paljude teiste armastatud lasteraamatute autori Heljo Männi Jänese-Juta pühadepabin kuulamisraamatu teeb erakordseks tõsiasi, et need on sisse lugenud suurepärane jutuvestja Heljo Mänd ise. 

Raamatus tegutsevad lastele ammu tuntud Karulaane elanikud, seekord on peategelaseks energiline ja tujukavõitu Jänese-Juta ning tema asjalik ja mõtlik pojake Jänku-Janku. Tantsijakarjääri lõpetanud Jänese-Juta leiab uue meelepärase tegevuse luuletamise näol, Janku aga soovib ühelt poolt olla oma ema väike sõber, teisalt ihkab ta rohkem iseseisvust. Raamatut läbivad teemad on ema ja lapse suhted, loomingurõõm, iseenda vajalikuna tundmine, pühadeootus, ning sõprus ja vastastikune austus. 18 peatükist koosneva raamatu sisse on põimitud 14 lustakat luuletust. 

  • Audiofailid on kokkupakitud zip formaadis.
  • Faili formaat: mp3
    Faili suurus: 161mb

 

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST