Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
er007735 - Leelo Leevikese jõulukalender. E-raamat.  ALLALAADITAV

Leelo Leevikese jõulukalender. E-raamat. ALLALAADITAV

er007735
Heljo Mänd
9985714040
2004 TEA
64 lk.
Neljavärvitrükk, kirjatähtedega
Litsents
Hind: 3.90 €

Selles raamatus kohtame kõiki lastele juba varem tuttavaid Karulaane elanikke: mõmmide peret, Rebase-Rihot, Jänese-Jutat ning paljusid teisi. Uue raamatu peategelaseks tõuseb aga tubli jõululind Leelo Leevike, kes tahab kogu metsas jõulumeeleolu luua.

“Leelo Leevikese jõulukalendris” esitatakse südamliku raamjutustuse sees 26 jõulu- või talveluuletust: üks luuletus igas 24 jõuluootuse päevas, pluss algus- ja lõpuluuletused. Luuletusi on nii tõsimeelseid kui ka lustakaid, nii et meelepäraseid salme jõuluvanale esitamiseks peaks siit leidma iga laps ja täiskasvanugi.

“Leelo Leevikese jõulukalendris” leidub nii Heljo Männi juba klassikaks muutunud lasteluulet (näiteks “Pääsukese näärid”) kui ka suur hulk täiesti uusi, varem avaldamata luuletusi.

Lastele pakuvad palju uurimis- ja avastamisrõõmu ka kunstnik Epp Marguste armsad ja detailirohked illustratsioonid. Sama kunstniku pildid on kaunistanud ka varem ilmunud menuraamatuid “Mõmmi lugemik” ja “Jänese-Juta pühadepabin”. Raamat sobib kõige enam 4–10- aastastele lastele.

“Leelo Leevikese jõulukalender” on saadaval ka kuulamisraamatuna CD-l. Lugusid ja luuletusi loeb autor Heljo Mänd.

 E-raamatu lugemiseks peab arvutisse olema installeeritud Adobe Digital Editions tarkvara, mille saate tasuta alla laadida aadressilt: http://www.adobe.com/products/digitaleditions/(vajalik tasuta registreerimine).

Poovimiseks saate tasuta e-raamatu alla laadida Adobe kodulehelthttp://www.adobe.com/products/digitaleditions/library/

E-raamatuid saab lugeda ka sertifitseeritud seadmetes, mille nimekirja leiate Adobe kodulehelt:http://www.adobe.com/products/digitaleditions/devices/

 


Tutvu raamatuga:

PDF 1 Sisukord. "Jõulukalender"
Fail: 513 kB, .PDF
PDF 2 Lk. 8-9. "Jõuluhele"
Fail: 591 kB, .PDF
PDF 3 Lk. 24. "Mida keegi jõuluks sai"
Fail: 266 kB, .PDF
PDF 4 Lk. 38-39. "Pääsukese näärid"
Fail: 458 kB, .PDF
  Nende failide vaatamiseks vajad programmi Acrobat Reader 5. või uuemat versiooni. Programmi saad omale tasuta laadida siit.
Samast sarjast Mõmmi ja sõbrad:

Seotud tooted  

mp007736 - Leelo Leevikese jõulukalender Kuulamisraamat ALLALAADITAV
Tavahind: 3.75 €
Soodushind: 3.40 €
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB MARDILAADAL 8.11.-10.11.

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud novembri lõpuni. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST