Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
er2443 - Suur Tõll. E-raamat. ALLALAADITAV

Suur Tõll. E-raamat. ALLALAADITAV

er2443
978-9949-471-15-7
2009 ILO
E-raamatu formaat: epub
Hind: 4.90 €

Sama toode teises formaadis: 

Suur Tõll.
Saaremaa vägimees
8.55 €

Saaremaalt pärit helilooja ja organisti Peeter Süda kogutud ja üles kirjutatud muistendid pole kunagi kaua raamatulettidele pidama jäänud. Nüüd on nad saanud uue ja värskema kuue ning pandud tänapäevasemasse kirjapruuki, et tekst ka meie noorpõlvele mõistetav oleks. Siiski on säilitatud Tõllu muistendite ja Peeter Süda teose vanapärasust ning ajaloolist hõngu. Loetut aitab mõista huvitav järelsõna, arhailisemad sõnad ja väljendid on lehekülgede allservas kirjakeelde tõlgitud.

 

Raamatust leiab palju koha-, tekke- ja nimemuistendeid üle kogu Saaremaa. Lisaks Tõllule on tegelasteks ka tema naine Piret, rammu poolest isast üle Noor-Tõll ja ka Tõllu vend Leiger, kes hoopistükkis Hiiumaal mehetegusid tegi.

E-raamatu lugemiseks peab arvutisse olema installeeritud Adobe Digital Editions tarkvara, mille saate tasuta alla laadida aadressilt: http://www.adobe.com/products/digitaleditions/ (vajalik tasuta registreerimine).

Poovimiseks saate tasuta e-raamatu alla laadida Adobe kodulehelt http://www.adobe.com/products/digitaleditions/library/

E-raamatuid saab lugeda ka sertifitseeritud seadmetes, mille nimekirja leiate Adobe kodulehelt: http://www.adobe.com/products/digitaleditions/devices/

 

Litsentsileping

Seotud tooted  

2443 - Suur Tõll. <br>Saaremaa vägimees
Tavahind: 9.50 €
Soodushind: 8.55 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST