Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
01000E1 - Ents.ee-st tellitud<br>Entsüklopeedia 1 päev

Ents.ee-st tellitud
Entsüklopeedia 1 päev

01000E1
2008-2014

TEA E-entsüklopeediat internetipangas maksmisega saab tellida aadresilt www.ents.ee

Soodushind: 1.75 €

"TEA e-Entsüklopeedia" Internetis on täiuslik ja tänapäevane elektrooniline teadmistevaramu, mis sisaldab rohkesti hüperlinke, digikaarte, panoraamfotosid, multimeedialahendusi jpm. "TEA e-Entsüklopeedia" täieneb pidevalt reaalajas. 

"TEA entsüklopeedia" on laiale kasutajaskonnale mõeldud rahvusentsüklopeedia. "TEA entsüklopeedia" on poliitiliselt sõltumatu originaalteos, mille koostavad ja toimetavad Eesti oma spetsialistid. Koostööd tehakse ka maailma üldtunnustatud entsüklopeediakirjastustega (Britannica, WSOY, Everest, Zvaigzne, Svieša ja Alma Littera) ja parimate tarkvaraarendajatega. Nii on teatmeteose tegijaile tagatud parimad tehnilised lahendused ja juurdepääs erinevatele infoallikatele. "TEA entsüklopeedia" näol on tegemist esimese teosega täiesti uuest entsüklopeediate põlvkonnast Eestis. 

"TEA e-Entsüklopeedia" Internetis alustas ilmumist samaaegselt "TEA entsüklopeedia" I köitega. Sinna laaditakse kõik 22 köites avaldatud artiklid ja registrid ning lisaks ka hulgaliselt atraktiivset lisamaterjali. "TEA e-Entsüklopeedias" Internetis leidub rohkesti hüperlinke, uusimaid multimeedialahendusi, digitaalseid kaarte, audio- ja vidoeklippe, jpm. 

TEA e-Entsüklopeedias on juba ligi 36 000 artiklit. Lisaks 1.–12. köite materjalile vahemikus A – Liibüa on kättesaadavad ka tuhanded artiklid järgnevatest köidetest, alustades maailma ja Eesti suurkujudest ning ajaloosündmustest lõpetades oluliste kunstimõistete ning meie taime- ja loomaliikidega.

TEA e-Entsüklopeedia infomaht ja võimalused on trükiversioonist märksa avaramad – olulised artiklid on mahukamad ja illustreeritud ohtra pildimaterjali, videote, panoraamfotode, helilõikude, dünaamiliste graafikute ning interaktiivsete kaartidega. Unikaalse toimetajakeskkonna abiga uuendatakse, täiendatakse ja lisatakse artikleid iga päev.anivaated>>
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST