Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007927 - Eesti lastejuttude kuldraamat

Eesti lastejuttude kuldraamat

007927
Olivia Saar (koostaja)
978-9985-71-005-0
2010 TEA
Esmatrükk
332 lk.
245x225 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

Tiraaž on läbi müüdud!

„Eesti lastejuttude kuldraamat” sisaldab meie lastejuttude paremikku alates lastekirjanduse algusaastatest 19. sajandil kuni tänapäevani välja.

„Eesti lastejuttude kuldraamatus” on järgmised osad:
1. Kutsuv loodus (E. Krusten, „Siili ninarätt”;  H. Jõgisalu, „Ema õunapuu”; J. Rannap, „Põder, kes käis varvastel” jt.)
2. Kodu ja kodusoojuse loojad (A. Tigane, „Ilus ema”; V. Miller, „Unejutt vanaisale”; A. Valton, „Mehed”; I. Lember, „Laps visiitkaardiga” jt.)
3. Tarkus tuleb tasapisi (J. Oro, „Tindipott ja sulepea”; E. Raud, „Vesi ahjus”; L. Tungal, „Kohati koolilaps” jt.)
4. Mäng ja töö käib käsikäes (J. Parijõgi, „Koduseid talitusi tegemas”; L. Tigane, „Sukk”; H. Käo, „Karjas” jt.)
5. Krutskite kukerpallid (J. V. Jannsen, „Albikära Ants”; K. A. Hindrey, „Seene-Mikk”; P-E. Rummo, „Päris- ja välismaalane”, A. Kivirähk, „Suvi ja lasteaed” jt.)
6. Tõsisemad tõdemused (A. H. Tammsaare, „Poiss ja liblikas”; R. Põder, „Kompvekitoos”; T. Toomet „Kurbusest vanal ajal” jt.)
7. Jõulust jaani (J. Parijõgi, „Andu raadio”; O. Saar, „Kummaline kuju”; K. Kass „Vana ja uus aasta” jt.)

„Eesti lastejuttude kuldraamat” on mahukas jutuvalimik ja ka teatmeteos, milles on autorite register, pealkirjade register ja illustraatorite register.

„Eesti lastejuttude kuldraamat” võiks olla nii igas kodus, lasteaias, koolis kui ka raamatukogus. Samuti on see väärtuslik kingitus igale eesti lastekirjanduse sõbrale.

 

Kunstnik: Valdek Alber, Kirke Kangro, Regina Lukk-Toompere, Ülle Meister, Piret Mildeberg, Viive Noor, Milvi Torim
Samast sarjast Kuldraamatud:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST