Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001274 - TEA KOOLISÕNASTIK. Eesti-vene + CD-ROM

TEA KOOLISÕNASTIK. Eesti-vene + CD-ROM

001274
TEA Kirjastus
9789985714935
2011 TEA
2. trükk
848 lk.
135x198 mm.
Kahevärvitrükk
Raamat+CD-ROM

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!


TEA eesti-vene koolisõnastik on unikaalne nii sisult kui ka vormilt. Sõna tähendust aitavad kiiresti mõista ning meelde jätta hoolikalt valitud väljendid ja näitelaused. Sõnade õppimist hõlbustab see, et iga vene sõna on varustatud rõhkudega. Põhisõnastiku juurde kuuluvad ka mahukas lisaosa ning temaatiline piltsõnastik. Lisaosas esitatakse lühidalt vene keele ja sõnavaraõpetuse probleemsed nähtused ning luuakse seosed keele erinevate aspektide vahel. Lisas on toodud nimisõnade sugu, nimi- ja omadussõnade käänamine, isiku- ja kohanimede nimetused jpm. Piltsõnastik aitab paremini meelde jätta värvilist pilti nõudvate nähtuste ja asjadega seotud mõisteid. Eesti-vene koolisõnastik on ka CD-ROMil, mis kuulub iga sõnastiku juurde.
Eesti-vene koolisõnastik sobib kasutamiseks nii eestlasele kui ka venelasele, põhikoolile ja gümnaasiumine, tööks koolis ja iseseisvaks kasutamiseks.

Samast sarjast TEA koolisõnastikud:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST