Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
1556 - Kaasaegne rahvusvaheline mereõigus

Kaasaegne rahvusvaheline mereõigus

1556
Heiki Lindpere
9985575253
2004 Ilo
1. trükk
332 lk.
165 x 250 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Heiki Lindpere on Tartu Ülikooli Õigusinstituudi direktor ja erakorraline professor mereõiguse õppetoolis, kelle paarikümneaastane rahvusvahelise õiguse uurimine ja õpetamine on viinud spetsialiseerumisele mereõigusele.
Rahvusvaheline mereõigus kui rahvusvahelise õiguse osa ja selle arengu üks olulisemaid määrajaid kätkeb endas kõikidele merede ja selle loodusvarade kasutajatele vajalikke teadmisi.
Käesolev raamat käsitleb kaasaegset merede koodeksit – ÜRO 1982. a. mereõiguse konventsiooni koos sellega seotud rahvusvaheliste lepingutega, mille nüanssides õigeks orienteerumiseks on merede kasutajatel vajalik täpselt teada oma õigusi ja kohustusi.
Raamat on eesti õigusalases kirjanduses ainulaadne, pakkudes lugejale ÜRO mereõiguse konventsiooni paljude oluliste artiklite kvalifitseeritud tõlget ning sellega seotud terminoloogiat.
 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST