Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2392 - Elu ohus

Elu ohus

2392
Lena Lilleste
978-9985-57-997-8
2008 Kirjastus Ilo
152 lk.
210x148 mm.
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Eesti juurtega Rootsi kirjaniku lastele ja noortele mõeldud krimkadesarja peategelasteks on kaks sõpra Tommy ja Kribu. Igas raamatus satuvad poisid põnevate sündmuste keerisesse.
Kui autor veel koolis õpetajana töötas, oli ta hädas poistega, kes lugeda ei tahtnud. Siis kirjutaski ta just selliseid õpilasi silmas pidades esimese põneva krimijutu ja müür oligi murtud! Nüüd olid poisid need, kes nõudsid – tee veel ja veel! Lena Lilleste lõi Rootsimaal noorte detektiivide klubi, kus õpetab noortele detektiivijuttude kirjutamist.
Raamatute tekst on hea suurusega ja lehekülgi ca 100. Esimesed kaks, „Murdvargus koolis” ja „Inimröövlid internetis”, on juba läbi müüdud. Kuues raamat on juba tõlkimisel ja autor kirjutab juba seitsmendat kriminaalset lugu.
„Elu ohus” on Lilleste noorsookrimkade 4. osa, kus peategelased Tommy ja Kribu uutesse sekeldustesse satuvad. Probleemid muutuvad järjest tõsisemaks – seekord on poisid mõrva tunnistajateks ning saavad mõrvarilt ähvarduskirju. Raamat käsitleb illegaalset alkoholimüüki ja alaealiste alkoholiprobleeme. Kõige tõsisem liin on perevägivald. Intrigeeriva suuna võtavad ka sõprade omavahelised suhted (armastus, armukadedus ja truudus). Raamat jääb pooleli väga põnevas kohas ...

Samast sarjast Tommy ja Kribu krimka:

Seotud tooted  

2317 - Vahetuslaps

Vahetuslaps

Christine Nöstlinger
2008 Ilo
2477 - Sünged saladused

Sünged saladused

Lena Lilleste
2009 Ilo
2448 - Ohtlikud miljonid

Ohtlikud miljonid

Lena Lilleste
2009 Kirjastus Ilo
2343 - Köhi pappi või muidu

Köhi pappi või muidu

Lena Lilleste
2008 Kirjastus Ilo
2321 - Inimröövlid internetis

Inimröövlid internetis

Lena Lilleste
2008 Kirjastus Ilo
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST