Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
002201 - YEP. Audio-CD. Inglise keele eelkursus 6–9aastastele

YEP. Audio-CD. Inglise keele eelkursus 6–9aastastele

002201
Leena Kannisto, Marita Uotila, Tarja Heino, Anita Seppovaara, Paul Westlake
9789985716564
2007 TEA
1. trükk
CD-ROM

TOODE ON LÄBI MÜÜDUD!

Audio-CD sisaldab dialooge, laule ja luuletusi, mille abil õppijate kuulamisoskust- ja harjumust arendada ning kujundada. Samuti on kuulamismaterjali abil võimalik tundi rõõmsamaks ja vaheldusrikkamaks muuta. Hääldusoskuse arendamiseks on CD-le loetud ka sõnavara. Laulusõnad on kirjutanud õppekomplekti üks autoritest Paul Westlake. Õppekomplekti „YEP” kuuluvad õpik-värvimisraamat, õpetajaraamat ja audio-CD.

Seotud tooted  

002203 - YEP. Õpetajakomplekt

YEP. Õpetajakomplekt

Tarja Heino, Leena Kannisto
2007 TEA
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST