Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007019 - 80:20-tegija.<br>Edu üheksa põhimõtet

80:20-tegija.
Edu üheksa põhimõtet

007019
Richard Koch
9789985714126
2005 TEA
1. trükk
224 lk.
150x221 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

MÜÜDUD!

Ärimaailmas ja ühiskonnas toimuvad üllatavad muudatused, mis mõjutavad meiegi võimalusi väga edukaks saada. Julged ideed, andekad ettevõtjad, väikesed nutikad meeskonnad – need on tänapäeva majanduses edukamad kui kunagi varem.

Autori mõttekäik tugineb 80:20 printsiibile, mille kohaselt mis tahes valdkonnas annab 20% kõige edukamatest inimestest, otsustest või tegudest 80% tulust ja tulemustest. Raamat on sisukas jätk sama autori rahvusvaheliseks bestselleriks saanud teosele "80:20-printsiip", mis on eesti keeles ilmunud TEA Kirjastuselt.

80:20-TEGIJA ehk edu üheksa põhimõtet" selgitab seda, kuidas saada kuninglikku tasu, saavutada iseseisvalt edu töös ja teostada palgatöötaja või ettevõtjana originaalseid ideid.

Igaühel meist on võimalik ka ise tõusta maailma edukaimate inimeste hulka.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST