Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007715 - Klaverialbum. <br>Maailma rahvaste muusika

Klaverialbum.
Maailma rahvaste muusika

007715
Aino-Edith Merila
9985712250
2003 TEA
1. trükk
64 lk.
210x295 mm.
Kahevärvitrükk
Pehme köide

TOODE ON LÄBI MÜÜDUD!

Rikkalike õpetajakogemustega Aino-Edith Merila on koostanud omanäolise ja lastepärase klaveriõpikute sarja, mille kolm osa õpetavad noortele muusikahuvilistele eesti rahvaviise, maailma rahvaste muusikat ja ning klassikat klaveriseades.

Maailma rahvaste muusika on kolmeosalise sarja teine klaverialbum. Album sisaldab üle neljakümne rahva laulu- ja tantsuviisi, kokku 63 pala maailma rahvamuusikast.

Kõrvuti islandi, šoti, prantsuse ja saksa lauludega esineb siin hiina, jaapani, süüria ja paljude teiste rahvaste eripalgelist muusikat.
Omaette tsükli moodustavad maailmas vähetuntud Argentina indiaanlaste laulud. Autor on seadnud teisigi Ameerika põlisrahvaste laule, nagu Peruu ja Mehhiko ürgseid viise, samuti sügavalt religioosseid neegrispirituaale.
Albumisse on põimitud ka hoogsaid kauboilaule, austerlaste joodeldamist ning palju muud lustakat ja lastepärast.

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST