Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007734 - Mõmmi lugemik CD

Mõmmi lugemik CD

007734
Heljo Mänd
9985713656
2003 TEA
CD-ROM

MÜÜDUD!

Tuntud lastekirjanik Heljo Mänd on kirjutanud lugemistee alguses olevatele lastele (ja miks ka mitte lugemishimulistele täiskasvanutele) lugemiku Mõmmi lugemik, mis nüüd ilmus ka salvestatuna neljale CDle. Lood on sisse lugenud muidugi Mõmmi ise – Ivo Eensalu.

Heljo Mänd on võtnud lugemiku tegelasteks emade-isade põlvkonnale Mõmmi aabitsast tuttavad Jänku-Juta, Mõmmi-Beebi, Rebase-Reinu, Karu-Kati jne, kes kõik on suureks kasvanud. Lisandunud on nende lapsed (Mai, Mari, Rebase-Rein jt) ning mõned uuedki tegelased (Hirve-Hilla, Lepatriinu-Laps).

Mõmmi lugemikus sisalduvad paljud nii täiskasvanutele kui lastele olulised teemad, mida on käsitletud läbi mõnusa huumoriprisma. Juttude aluseks on võetud tähed tähestikulises järjekorras. Iga tähe kohta on üks jutt, kõik tähejutud on seotud terviklikuks looks. Keelekasutus raamatus on eht “heljomännilik”.

Mõmmi lugemiku salvestamine CDdele muudab need kättesaadavaks ka nägemis- või kuulmishäiretega lastele, sest annab võimaluse võrrelda raamatuteksti ja helisalvestust.

Samast sarjast Mõmmi ja sõbrad:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST