Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007036 - 50 klassikut. Filosoofid

50 klassikut. Filosoofid

007036
Edmund Jacoby
9985713354
2003 TEA
1. trükk
312 lk.
160x230 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Ülevaatlik ja elavalt esitatud teatmeteos igaühele, kes vajab ülevaadet tunnetusteooria, eetika ja filosoofia ajaloo probleemidest; sobib ka keskkooli- ja üliõpilastele. Lugemissoovitused juhatavad teed täiendavate eesti keeles ilmunud teoste juurde, taustainfo aitab paigutada filosoofid ajaloolisse konteksti.

Filosoofid:
Thales · Parmenides · Sokrates · Konfutsius · Buddha · Platon · Aristoteles · Epikuros · Zenon · Plotinos · Augustinus · Abélard · Aquino Thomas · Nicolaus Cusanus · Machiavelli · Bacon · Hobbes · Descartes · Locke · Spinoza · Leibniz · Berkeley · Voltaire · Hume · Rousseau · Diderot · Adam Smith · Kant · Herder · Fichte · Hegel · Schelling · Schopenhauer · Comte · John Stuart Mill · Kierkegaard · Marx · Nietzsche · Bergson · Dewey · Russell · Wittgenstein · Heidegger · Horkheimer · Popper · Sartre · Arendt · Foucault · Habermas
 

  • 312 lehekülge, kõvad kaaned
  • 50 sisutihedat artiklit
  • lühiiseloomustused
  • aine- ja isikuregister
  • üle 300 illustratsiooni, neljavärvitrükk
  • palju paralleele kunstist, filmist ja igapäevaelust

Edmund Jacoby FILOSOOFID jälgib elu mõtte otsinguid alates antiikajast ja jätkab Euroopa keskaja teoloogiliste mõtlejate ning uusaja filosoofidega, jõudes välja moodsa keelefilosoofia ja teaduseteooriani. Rohke pildimaterjal muudab käsitluse elavamaks ja aitab näitlikustada filosoofilisi ideid. Elulugudes märgitakse ära ka filosoofide tähtsamad teosed ja antakse lugemissoovitused.

Edmund JACOBY (sünd. 1948) on töötanud õppejõuna Frankfurti ülikoolis.
 

Samast sarjast 50 klassikut:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST