Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2617 - Liikumis- ja muusikategevused lasteaias

Liikumis- ja muusikategevused lasteaias

2617
Ele Nugis, Rita Oskar, Tiina Umbsaar
978-9949-17-231-3
2011 Ilo
1. trükk
72 lk.
148 x 210 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide

MÜÜDUD!
Liikumine on lapse lõbus ja loomulik põhivajadus. On hea, kui igas liikumistegevuses sisaldub laste omaloomingut – see soodustab mõtlemise arengut ja säilitab innukuse. Raamatu esimeses osas on valik harjutuste kirjeldusi koos fotodega. Teises osas aga näiteid muusikatundidest, mis on lastele väga meeldinud ja mis sobivad kõigile rühmadele. Kolmas osa koosneb lasteaia peokavadest, mis arvestab laste vanust, võimeid ja aastaaegu.

 

 

 

Samast sarjast Õpetajalt õpetajale:
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST