Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
004039 - Kiirlugemine.<br>Eduka õppimise ja töötamise käsiraamat

Kiirlugemine.
Eduka õppimise ja töötamise käsiraamat

004039
Christian Grüning
978-9949-24-040-1
2011 TEA
1. trükk
172 lk.
148 x 210 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

MÜÜDUD!

Vaata ja lehitse raamatu "KIIRLUGEMINE" valiklehekülgi veebis >>>>

Eduka õppimise ja töötamise käsiraamat kõigile, kes tahavad suurendada oma igapäevaste õpingute ja asjatoimetuste tõhusust.
 
Pärast selle raamatu läbitöötamist suureneb lugemiskiirus, ja mis veelgi tähtsam – paranevad loetust arusaamine ja loetu meeldejätmine (kiirlugemine).

Õppijal on lihtsam kompleksset informatsiooni töödelda ja seda ilma vaevata oma seniste teadmistega seostada (mõtete kaardistamine).

Niimoodi korrastatud teadmisi on kerge rekonstrueerida ja otsustaval hetkel on need kohe käepärast (mälustrateegiad & mnemotehnika).

Seda protsessi toetab õige aja haldamine. Inimene õpib paremini keskenduma ja tähtsate ülesannete täitmiseks tugevat motivatsiooni saavutama, ja seda kõike täiesti stressivabalt.
 

Samast sarjast Äri ja juhtimine:
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST