Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
MJ019 - Hiirejutud

Hiirejutud

MJ019
978-9949-17-206-1
2010 Ilo
1. trükk
16 lk.
165 x 240 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

 TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Muinasjutukate sarja kahekümnes raamat räägib kolm vahvat lugu, kus tegelaseks hiir. Muinasjutus „Hiir ja varblane” hakkavad hiir ja varblane põllumeesteks, kuid ei suuda saaki omavahel jagada. „Koer, kass ja hiir” pajatab loo sellest, miks kassid hiiri hakkasid püüdma. Muinasjutus „Hiir, vähk ja sitikas” loete sellest, kuidas lahke sulane oma viimase raha ära andis ja selle eest kena palga sai.

UUDIS: Raamatu sisekaanel on pilt värvimiseks.
 

Kunstnik: Tiina Alver
Samast sarjast Muinasjutukas:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST