Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009115 - ABRAKADABRA.<br>Suur võlukunstiraamat.<br>Trikimeistri  A B C

ABRAKADABRA.
Suur võlukunstiraamat.
Trikimeistri A B C

009115
Karolin Küntzel
978-9949-24-262-7
3.10.2014 TEA
Esmatrükk
160 lk.
215x280 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

MÜÜDUD!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Igaühte võluvad mustkunstitrikid, aga mustkunstnikuks ei sünnita. Küll aga saab mustkunsti õppida. Selleks tuleb kõigepealt teada, mis on triki taga. Kõige parem on seda õppida mõne tõelise trikimeistri käest või siis hoolikalt läbi töötada hea mustkunstiraamat, nagu see siin.
Lisaks hulgale trikkidele leiad siit ka mustkunstimeistrite nõuandeid, kuidas trikke kõige mõjusamalt esitada. Kui sul pole üldse trikitegemise kogemusi, on kõige õigem alustada lihtsatest algajate trikkidest ja jõuda samm-sammult tõeliste meistrite etteastete treenimiseni. Mingit erilist varustust vaja ei lähe. Kõiki trikkideks tarvilikke asju - klaase, mängukaarte, rätikuid, tuletikke - on sul kindlasti kodus olemas, ja mida ei ole, seda saab valmistada.
Lisast leiad rohkesti kasulikke näpunäiteid trikivarustuse meisterdamiseks ja haaravate võluetenduste korraldamiseks.
Tõeliseks mustkunstnikuks saad üksnes trikke visalt harjutades. Üks kord, teine kord, kolmas kord - nii kaua, kuni trikk on sul tõeliselt „käpas“. Siis võid tõsta oma võlurikepikese ja lausuda: "Alaku hookuspookus!“
Edu ja avastamisrõõmu nii väikestele kui suurematele trikkide tundmaõppimisel ja sõpradele esitamisel!
 

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST