Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009105 - Esimene esimene september

Esimene esimene september

009105
Ann Aruvee
978-9949-24-245-0
6.05.2014 TEA
Juurdetrükk
72 lk.
160 x 180 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

„Esimene esimene september” on südamlik raamat, mis sisaldab valiku Eesti autorite jutte ja luuletusi kooliminekust, esimesest septembrist ja põnevast koolielust. Et lugemisest saaksid rõõmu tunda nii lapsed, kel juba lugemine selge, kui ka need, kes alles lugema õpivad, leiab kogumikust nii trüki- kui kirjatähtedega palasid. Raamat sisaldab 23 juttu ja luuletust järgmistelt autoritelt: Jaanus Vaiksoo, Kristiina Kass, Ilmar Trull, Contra, Heljo Mänd, Leelo Tungal, Tiia Toomet, Kätlin Vainola, Ira Lember, Liina Vagula, Hilli Rand, Sulev Oll, Manivald Kesamaa, J. Oro ja Reinhold Kamsen.
„Esimene esimene september” sobib suurepäraselt kingiks 1. klassi minevale lapsele.
 

Kunstnik: Kadri Ilves
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST