Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009053 - Tähed + CD-ROM. Sünnist musta auguni.<br>Kaasas arvutimängud

Tähed + CD-ROM. Sünnist musta auguni.
Kaasas arvutimängud

009053
Alan Dyer
978-9949-24-141-5
05.10.2012 TEA
1. trükk
64 lk.
240 x 275 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

„Teadmiste” sarja tähtederaamat viib põnevale avastusretkele kosmosesse. Kuidas sünnivad ja surevad tähed? Miks neid on igas suuruses, alates väikestest kääbustest ja lõpetades ülihiidudega? Raamatust õpid tundma Linnuteed ja teisi galaktikaid, saad piiluda kosmiliste udude sisse ja vaadata, kuidas plahvatab supernoova. Saad teada, kuidas inimesed omal ajal tähtkujusid tõlgendasid ja kuidas tähed kaardile kantakse.

Raamatuga on kaasas interaktiivne arvutimäng.  Meelelahutus- ja õppemänguga saab testida oma teadmisi ja oskusi. Sihile jõudmiseks tuleb läbida seitse taset ja seejärel jõuab mängija rännaku lõpp-punkti – Linnuteele. Ülesannete lahendamise ja küsimuste vastamise teevad huvitavamaks visuaalselt efektsed taustapildid ja põnevad helid.

„Teadmised” on uuenduslik sari, mille leidlik lähenemisviis pakub haaravat, virgutavat õppimiskogemust. Avardame oma teadmisi!

Samast sarjast Teadmised:

Seotud tooted  

009054 - Puud+CD-ROM. Seemnest võimsa metsani.<br>Kaasas arvutimängud
Tavahind: 22.90 €
Soodushind: 20.60 €
009055 - Aarded + CD-ROM. Kaotatud ja leitud varandused.<br>Kaasas arvutimängud
Tavahind: 22.90 €
Soodushind: 20.60 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST