Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007562 - Taimede tervistav toime.<br>Eeterlike õlide ja aroomteraapia teejuht

Taimede tervistav toime.
Eeterlike õlide ja aroomteraapia teejuht

007562
Riina Tartu ja Annemai Andre
978-9949-24-134-7
16.04.2012 TEA
1. trükk
208 lk.
200 x 216 mm.
Kahevärvitrükk
Pehme köide

MÜÜDUD!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>


Eeterlikud õlid on imetegijad ja abimehed meie igapäevaelus. Kuid kuidas ära tunda, milline neist on kvaliteetne ja just endale sobiv? Eeterliku õli kvaliteetsuse määrab lõhna puhtus, jõulisus, dünaamika ja sügavus. Valik on suur ja mitmekesine, sobivuse saab endale igaüks hõlpsasti määrata.

Autorid toovad välja peamiste eeterlikke õlisid sisaldavate taimede väärtused, tervendavad omadused, käsitlevad nende kasutusvõimalusi ja pakuvad retsepte erinevateks vajadusteks.

Lugeja saab head nõu, kuidas valmistada kodus kreemi, emulsiooni, tualettvett, parfüümi, kehaõli, näoõli või massaažisegu, aga ka, kuidas leida aroomidest „kiirabi” erinevate elu- ja terviseprobleemide korral.

Lugege see raamat hoolikalt läbi, katsetage ja leidke enesele sobiv suund aroomteraapias.

 

 

Kunstnik: Kaie Lilleorg
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST