Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
MJ013 - Püha mardikas

Püha mardikas

MJ013
Hindrek Rikand
978-9949-17-189-7
2010 TEA
1. trükk
16 lk.
165 X 240 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!
Muinasjutukate sarja kolmeteistkümnendast raamatust leiab Hindrek Rikandi vahva muinasjutu „Püha mardikas”. Kuningapoeg päris isalt erilise elevandiluust trooni, millele oli nikerdatud püha mardika ehk skarabeuse kuju. See polnud mingi tavaline nikerdis, vaid salapärane abimees. Kui kuningakoda ähvardas hädaoht, ärkas püha mardikas ellu. Ta hakkas trooni näkitsema ja see tähendas, et laisa kuninga hea põli oli otsas. Kuningas pidi minema laia maailma rändama ja leidma põhjuse, miks skarabeus ta trooni pures. Kas kuningas leidis põhjuse ja sai teada, mis hädaoht ta kuningriiki varitses, seda lugege juba raamatust.

 

Samast sarjast Muinasjutukas:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST