Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007937 - Vene muinasjuttude kuldraamat

Vene muinasjuttude kuldraamat

007937
9789949240005
2010 TEA
1. trükk
242 lk.
245x225 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

MÜÜDUD!

„Vene muinasjuttude kuldraamat” sisaldab armastatud vene muinasjuttude paremikku alates Aleksandr Puškinist.
„Vene muinasjuttude kuldraamatus” on järgmised osad:
1. Seitsme maa ja mere taga... (A. Puškin, „Muinasjutt tsaar Saltaanist”, vene rahva muinasjutud „Konn-tsaaritütar” ja „Ivan-tsaaripoeg ja hall hunt; P. Bažov, „Vasemäe valitsejatar” jt.)
2. Tavalised inimesed ja ebatavalised loomad (A. Puškin, „Muinasjutt kuldsest kukest; D. Mamin-Sibirjak, „Muinasjutt varesest-mustpeast ja kollasest kanaarilinnust”, P. Bažov, „Hõbesõrg”, vene rahva muinasjutud „Haned-luiged”, „Sivka-burka”; „Õeke Aljonuška ja vennake Ivanuška” jt.)
3. Elu-olu ja ametid (A. Puškin, „Muinasjutt papist ja tema sulasest Baldaast”; A. Platonov, „Nikita” ja „Võlusõrmus”; P. Bažov, „Malahhiitlaegas” ja „Kivilill”; vene rahva muinasjutt „Havrošake” jt.)
4. Imede ime (A. Puškin, „Muinasjutt surnud tsaaritarist ja seitsmest vägilasest”; P. Bažov, „Jermaki luiged” ja „Tuletüdruk”; vene rahva muinasjutud „Lendav laev” ja „Havi käsul”jt.)
„Vene muinasjuttude kuldraamat” on mahukas muinasjuttude ja pajatuste valimik, mis sisaldab nii vene rahva muinasjutte, kirjanike loodud muinasjutte kui ka Pavel Bažovi Uurali pajatusi. Samas on see raamat ka teatmeteos, milles on autorite register ja illustraatorite tutvustus.
„Vene muinasjuttude kuldraamatu” on koostanud kirjandusteadlane ja tõlkija Boriss Baljasnõi ning selle on illustreerinud Eesti kunstnikud Natalja Litvinova, Anna Litvinova-Merilo, Andrei Lobanov, Aleksandr Savtšenkov ja Veera Staniševskaja.

„Vene muinasjuttude kuldraamat” võiks olla igas kodus, see on heaks vene kirjandust tutvustavaks teoseks koolilastele ja huvitavaks lugemiseks kogu perele. Samuti on see väärtuslik kingitus kirjandushuvilistele.
„Vene muinasjuttude kuldraamat“ on ka teatmeteos, milles on autorite register ja illustraatorite tutvustus.

„Vene muinasjuttude kuldraamat“ ilmub ka venekeelsena pealkirjaga "Русскиe сказки. Золотая книга". Vaata siit >>>>

"Vene muinasjuttude kuldraamat" ilmub juba tänavu sügisel paljude raamatusõprade soovil. See on järg kaunile TEA kuldraamatute sarjale: "Eesti lasteluule kuldraamat" (2008), "Eesti muinasjuttude kuldraamat" (2009), "Eesti muistendite kuldraamat" (2010) ja "Eesti lastejuttude kuldraamat" (2010).

 

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST